Spotkanie Diakonii Muzycznej – 15 września, g. 18:30

Serdecznie zapraszamy do naszej diakonii wszystkich, którzy chcą realizować swoją miłość do muzyki i liturgii służąc w Ruchu.
Członkowie diakonii spotykają się na comiesięcznych spotkaniach formacyjnych, służą śpiewem lub grą w czasie liturgii i wydarzeń oazowych, są animatorami muzycznymi na rekolekcjach i w swoich wspólnotach parafialnych.
Do dobrego zrozumienia treści formacyjnych podczas spotkań niezbędne jest odbycie rekolekcji 2° ONŻ/OR. Osoby przed tym etapem formacji gorąco zapraszamy do włączania się w scholę podczas dni wspólnoty i innych wydarzeń oazowych oraz do brania udziału w zjazdach Szkoły Animatora Muzycznego (po I° rekolekcji).
Pierwsze spotkanie odbędzie się już w środę, 15 września, przy parafii pw. bł. Władysława z Gielniowa na Ursynowie o godzinie 18:30; kolejne – w każdą trzecią środę miesiąca.
Bieżące informacje znajdują się na naszej stronie na Facebooku: Diakonia muzyczna archidiecezji warszawskiej i sympatycy. W razie pytań zapraszamy również do kontaktu mejlowego: ddmuzyczna@gmail.com